یکی از خدمات ما برای شهروندان تهرانی ،رفوگری فرش است که یا در محل مشتری یا در کارخانه قالیشویی تهران شهر انجام میشود. همچنین شیرازه دوزی ،تغییر ابعاد فرش و ریشه دوزی فرش هم جز خدمات رفوگری حساب میشود

رفوگری فرش از اهمیت بسیاری برخوردار است و انتخاب یک رفوگری نامناسب می‌تواند آسیب بیشتری به فرش‌های شما وارد کند در نتیجه باید در انتخاب رفوگر فرش خود دقت بسیاری داشته باشید. رفوگری شمال تهران و تهرانپارس را می‌توان به عنوان بهترین رفوگری‌ها درنظر گرفت را که در خدمت رسانی به مشتریان نهایت سرعت و دقت عمل را دارند. شما می‌توانید برای آسودگی خاطر از کیفیت کار رفوگری غرب تهران با مشتریانی که فرش‌های خود را به این رفوگری سپرده‌اند تبادل اطلاعات داشته باشید و نظر آن‌ها را در رابطه با کیفیت کار رفوگری فرش غرب تهران جویا شوید. یکی از مواردی که این موسسه را از سایر موسسات رفوی فرش متمایز کرده است تعهد آن ها در قبال تعمیر فرش می‌باشد که به سرعت و با دقت بسیار رفوی فرش را انجام می‌دهند و فرش‌های شما مانند روز اول سالم خواهند شد.

تلفن تماس برای سفارش رفوگری فرش تهران

09124199829

فرش‌ها همواره در تمامی مراحل زندگی ما وجود دارند و به همین دلیل است که مسئله رفوگری فرش نیز اهمیت پیدا می‌کند. ما از ابتدا که چشم بر جهان می‌گشاییم با فرش و قالی در تماسیم و تا پایان عمر این تماس ادامه دارد. بعضی از افراد از فرش روی زمین استفاده می‌کنند، بعضی‌ها از قالیچه و برخی افراد هم از فرش‌ها در تزئینات منزل و به عنوان تابلو فرش استفاده می‌کنند.

در این مقاله با ما همراه شوید تا از دلایل اهمیت رفوگری فرش با شما صحبت کنیم و ویژگی‌های یک رفوگری خوب را برای شما بیان کنیم.


رفوگری فرش در تهران

 

اهمیت رفوگری فرش

همانطور که می دانید فرش‌ها همیشه در زندگی ما وجود داشته‌اند و مراقبت و نگهداری از فرش‌ها کار پیچیده‌ای است و در فرهنگ ایرانی اهمیت چندانی به مراقبت از فرش‌ها داده نمی‌شود تنها نزدیک عید فرش‌ها را به قالیشویی می‌سپاریم. اما مشکلات بسیاری ممکن است برای فرش‌ها پیش آید و ما از آنها بی خبر بمانیم تا زمانی که به بافت فرش ما آسیب بزنند. در ادامه همراه ما باشید تا با برخی از مشکلاتی که موجب می شود فرش‌ها به رفو گری بروند آشنا شوید.

ساییدگی: جا انداختن وسایل سنگین به روی فرش‌ها می‌تواند از مهم‌ترین دلایل ساییدگی فرش باشد. پس از مدتی پرز فرش از میان می‌رود و چله نمایان می‌شود. در این صورت نیز با کمک گرفتن از یک رفوگر حرفه‌ای می‌توانید فرش‌های خود را ترمیم کنید.

بیدخوردگی: فرش‌هایی که از آن‌ها استفاده کمتری می‌شود و در یک فضای بسته مانند انباری و یا اتاق تاریک نگهداری می‌شوند به صورت جدی در معرض بید خوردگی قرار دارند.

پوسیدگی: ممکن است لکه‌ای روی فرش‌ها بیفتد و شما متوجه آن نشوید و یا پس از شست و شوی فرش‌ها در حالی که هنوز رط. بت دارند آن‌ها را روی زمین پهن کنید این دو از مهم‌تریم عواملی هستند که موجب پوسیدگی فرش‌ها می‌شوند. عدم اهتمام به شست و شوی دوره‌ای به صورت منظم نیز می‌تواند سبب پوسیدگی شود.

تعمیر فرش سوخته، تعمیر فرش پاره و پوسیده، خرابی ریشه‌ها، رنگ و لکه، شیرازه و چرم دوزی لبه‌ها همگی مشکلاتی هستند که با کمک یک رفوگر حرفه‌ای رفع خواهند شد

قالیشویی غرب تهران

رفوگری فرش تهران

خدمات رفوگری فرش برای همه مناطق تهران انجام میشود : رفوگری شرق تهران،رفوگری غرب تهران، شمال و جنوب تهران

ویژگی‌های یک رفوگری فرش خوب

یک رفوگری خوب باید ویژگی‌هایی را که در ادامه بیان می‌کنیم داشته باشد تا شما با اطمینان خاطر کار رفوگری فرش خود را به آن‌ها بسپارید.

قیمت مناسب مهم‌ترین مسئله می‌باشد، شرکت‌های رفوگری با مشاهده قسمت‌های آسیب دیده فرش قیمتی را به عنوان هزینه پایه برای تعمیر و رفو فرش شما بیان می‌کنند.

به موارد دیگری مانند:

دقت در رفع مشکل و تعمیر فرش

تحویل سریع و به موقع سفارشات شما

توجه به نظر و سلیقه شما در ایجاد تغییرات به روی فرش‌ها

استفاده از مواد اولیه باکیفیت برای رفوگری فرش‌ها

ترمیم دائمی مشکل فرش شما